POZOR! Dočasné uzatvorenie spoločnosti do odvolania

Vážení klienti, z dôvodu karentény pracovníkov SPRÁVA DOMOV Košice bude spoločnosť dočasne zatvorená. V prípade potreby využite kontakty v sekcii Kontaktujte nás.

Oznam v súvislosti s protipandemickými opatreniami a nadchádzajúcimi sviatkami

18.12.2020

SPRÁVA DOMOV Košice bude od 21.12.2020 do 3.1.2021 v tejto súvislosti zatvorená. V prípade neželaných havarijných udalostí, kontaktujte čísla havarijných služieb uvedených na stránke. Ďakujeme. Želáme Vám pokojné a radostné Vianočné sviatky a všetko dobre v Novom roku.

COVID-19: Aktuálne informácie

23. 10. 2020

Na základe rozhodnutia Úradu vlády v súvislosti s opatreniami na nový koronavírus Covid 19, SPRÁVA DOMOV Košice oznamuje, že odo dňa 26.10.2020 až do odvolania bude pre verejnosť zatvorená. Ďakujeme za pochopenia a želáme pevné zdravie.

Čerpanie dovolenky – august 2020

12. 8. 2020

Oznamujeme Vám, že v dňoch od 13. – 21.8.2020 čerpá kancelária SPRÁVY DOMOV Košice dovolenku. V prípade havárií, či porúch, kontaktujte prosím príslušné havarijné služby uvedené na našej stránke.
Za pochopenie ďakujeme.
Kolektív SDKE

Dôležitá informácia: Obmedzenie kontaktu v súvislosti s novým koronavírusom COVID-19

18. 3. 2020

Vážení klienti, partneri, priatelia. Z dôvodu ochrany a zachovania zdravia nás všetkých, týmto reagujeme na vzniknutú situáciu. Vzhľadom na jej vážnosť Vás informujeme, že naše služby sú naďalej poskytované, no bez osobného kontaktu. Na komunikáciu prosíme zvoľte spomínané komunikačné kanály. V prípade potreby kontaktovať havarijné služby, využite telefónne čísla, uvedené na našej web stránke. Ďakujeme za porozumenie a veríme v skoré zlepšenie tejto situácie.

Často sa pýtate: Aké sú rozdiely v rámci daných typoch spravovania Vašich nehnuteľností?

Viac informácií nájdete na tejto adrese.